Jak pracujemy?

Stawiamy na jakość, profesjonalizm i doświadczenie

Od ponad 7 lat specjalizujemy się w cyklinowaniu i układaniu podłóg drewnianych. Wykonamy każdy parkiet. Łódzcy klienci wiedzą, że pracujemy szybko, a dokładnie.

Nasza specjalność to układanie podłóg drewnianych, wszelkich rodzajów parkietów i paneli podłogowych oraz cyklinowanie parkietów. Łodzianie cenią nas za tak szeroką ofertę w zakresie podłóg.
Odbyliśmy specjalistyczne szkolenia parkieciarskie renomowanych firm z branży.

Dbamy o jakość i piękno wykonywanych przez nas podłóg drewnianych. W galerii zdjęć mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda ułożona przez nas podłoga lub parkiet łódzkich domów, mieszkań, biur, szkół, hal sportowych.

cyklinowanie łódź

Jeśli parkiet, to tylko najlepszej jakości!

Drewno

Oferujemy wszelkie rodzaje podłóg drewnianych i parkietów z drewna krajowego oraz egzotycznego. Służymy radą przy wyborze i pomagamy zakupić podłogi najlepszych producentów. Najczęściej nasi klienci wybierają tradycyjny parkiet dębowy, ale oferujemy też inne możliwości. Zobacz: Jakie gatunki drewna stosuje się do produkcji podłóg?

Krótkie terminy, solidna i czysta praca

Kraina Parkietu to szybkie terminy wykonania, w zależności od natłoku aktualnych zamówień jesteśmy w stanie rozpocząć układanie parkietu w dniu zgłoszenia zamówienia. Zapraszamy do kontaktu – wystarczy jeden telefon

Pracujemy dokładnie i czysto. Naszą specjalnością jest bezpyłowe cyklinowanie schodów, podłóg, parkietów. Do cyklinowania używamy profesjonalnych maszyn. Także stosowane przez nas profesjonalne lakiery szybkoschnące umożliwiają krótki termin oddania nowej podłogi do użytku.

Podłogi drewniane to inwestycja na lata. Postaw na profesjonalne i trwałe wykonanie.

^Do góry strony