Tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych – o czym warto wiedzieć?

Posiadając własną firmę warto zdecydować się na założenie własnej strony internetowej w celu przyciągnięciu do nas większej liczby klientów, wiąże się to z tym, że nasze produkty będą produkowały większą ilość pieniędzy. Oczywiście, może po prostu masz chęć założyć bloga, w którym będziesz mógł napisać o swojej ostatniej podróży, lub swoim nowym daniu.

Firmowa strona internetowa

Zlecenie budowy strony większej firmie wiąże się z dość dużymi kosztami, przez co nie każdy może sobie na to pozwolić. Ceny mogą wachać się w przedziale od około 900 zł do nawet 10,000 zł. Ceny taką różnice ze względu na to jak nasza strona ma wyglądać i do czego ma służyć. Najtaniej zapłacimy za stronę, w której znajdować będą się takie podstawowe funkcje jak przyciski z hiperłączami. Najwięcej przyjdzie nam zapłacić za stronę, która będzie nam służyć za sklep internetowy. To już będzie nie lada wyzwanie dla firmy, której zleciliśmy wykonanie projektu. Sprowadza się to do oprogramowania takich funkcji jak moduł zarządzania asortymentem, moduł zakupowy, moduł płatności online czy wszelkie dodatki jak integracja z portalami społecznościowymi jak Facebook czy Instagram, zaawansowany system statystyk czy też system CMS. Jak widać zamówienie strony internetowej u profesjonalnej firmy prowadzi do tego, że będziemy musieli zainwestować w to wiele pieniędzy, oczywiście cena równa się jakość, więc będziemy mieli pewność, że nasza strona jest dopięta na ostatni guzik i nie mamy czym się martwić.

strony internetowe dla firm

Alternatywy

Alternatywą do profesjonalnych firm mogą być osoby prywatne które podejmą się napisania dla nas strony www, nie jest to najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie ze względu na to, że nasza strona może mieć pewne niedociągnięcia a przez to mogą pojawić się liczne bugi, które będą zniechęcać internautów do przeglądania naszej strony. Projekty stron internetowych napisanych przez amatorów niosą za sobą wiele niebezpieczeństw ale przy tym nasz portfel nie ucierpi tak bardzo jak w przypadku firm dla których strony internetowe to codzienność.

 

^Do góry strony